به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


پرونده‌هایی که با نیسان جابه جا می‌شوند

پرونده‌هایی که با نیسان جابه جا می‌شوند!
رشتخوار ـ خبرنگار اطلاعات: دادستان عمومی و انقلاب استان خراسان رضوی گفت: در حالی که مجموع پرونده‌های شهرستان رشتخوار به ۱۰۰۰ پرونده نمی‌رسد در یک حوزة بازپرسی مشهد، فقط ۱۴۰۰ پرونده وجود دارد که برخی از پرونده‌های آن باید با وانت یا نیسان جابه جا شوند.

صادقی در مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب رشتخوار گفت: قدر خدمت در شهرستان‌ها را بدانید و باخبر باشید که خیلی از قضات بعد از ۶ ماه خدمت در مشهد به دلیل زیادی پرونده‌ها تقاضای برگشت مجدد را دارند. خالق دادعرب فرماندار رشتخوار هم در این جلسه با قدردانی از زحمات دادستان و کارکنان دادگستری شهرستان رشتخوار گفت: در سال‌های اخیر وقوع نزاع جمعی در این شهرستان کاهش داشته و مردم رشتخوار دو سال است که نزاع جمعی را در شهرستان شاهد نیستند و با تلاش دادستان و دادگستری و اعضای شورای تأمین این معضل تقریباً در رشتخوار از بین رفته است.

محسن ملایی شمس دادستان عمومی و انقلاب سابق رشتخوار هم در این مراسم گفت: کاهش تعداد پرونده‌های ورودی به سیستم قضایی رشتخوار در سال جاری نشان می‌دهد وقوع جرم نیز در این شهرستان کاهش یافته است. در پایان، حسین مصطفی‌نژاد یکی از قضات دادگستری رشتخوار به عنوان جانشین دادستان عمومی و انقلاب رشتخوار معرفی شد و از خدمات آقای ملایی شمش قدردانی به عمل آمد.منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است